Зустріч студентів Навчально-наукового Інституту неперервної освіти з Генеральним директором Спілки малих, середніх та приватизованих підприємств України
2.04.2024, 16:21

akademiya-mikrotik

25 березня 2024 року в Навчально-науковому Інституті неперервної освіти Національного авіаційного університету відбулася чергова зустріч студентів зі стейкхолдерами. Цього разу почесним гостем став В’ячеслав Биковець — Генеральний директор, віце-президент Спілки малих, середніх та приватизованих підприємств України.

Під час зустрічі пан В’ячеслав Биковець розповів про поточну ситуацію у сфері бізнесу та підприємництва в Україні, а також pro основні виклики, з якими стикаються вітчизняні підприємці в умовах воєнного стану. Студенти мали нагоду почути думки та бачення поважного гостя щодо перспектив розвитку підприємництва в Україні в повоєнний період та ролі громадських організацій у процесі відновлення країни.

В’ячеслав Биковець закликав присутніх до активної співпраці у науковій та виробничій сферах, а також запросив студентів до проходження практики та стажування на базі активних членів очолюваної ним Спілки.

Зустріч з людиною, яка щиро і високопрофесійно опікується успішним розвитком бізнесу та підприємництва в Україні, пройшла у атмосфері дружнього спілкування, відвертого діалогу та незабутніх емоцій. Присутні мали можливість отримати цінні практичні поради та натхнення для реалізації власних підприємницьких ідей та проектів.

Навчально-науковий інститут неперервної освіти НАУ висловлює щиру вдячність В’ячеславу Биковцю за змістовну розмову. Переконані, що така співпраця зі стейкхолдерами є надзвичайно важливою для формування компетентних і конкурентоспроможних фахівців у сфері бізнесу та підприємництва.