Виклики юридичної освіти в умовах сьогодення
22.04.2024, 16:01

akademiya-mikrotik

Виклики юридичної освіти в умовах сьогодення

8 квітня 2024 року в рамках виконання Плану роботи Юридичного факультету на 2023-2024 н.р. доцентки кафедри конституційного і адміністративного права Людмила Чулінда та Людмила Шапенко провели профорієнтаційний онлайн-захід для учнів старших класів Вишгородського ліцею № 1 Вишгородської міської ради.

Зустріч з майбутніми випускниками організовано з метою інформування їх про сучасні виклики юридичної освіти в Україні, її роль та значення в умовах сьогодення, а також можливості здобуття вищої юридичної освіти в Національному авіаційному університеті.

Людмила Чулінда до уваги школярів представила презентації, в яких висвітлено:

Наприкінці зустрічі Людмила Шапенко детально розповіла про цьогорічні конкурсні пропозиції та прохідні бали для вступу на Юридичний факультет НАУ, строки реєстрації заяв, конкурсного відбору та зарахування на навчання, право на особливі умови вступу, а також інші важливі положення та новації вступної кампанії 2024 року.