18.04.2024, 15:21

Інститут ІСАО Національного авіаційного університету є провідним в Україні та Європейському Північноатлантичному регіоні ІСАО з підготовки фахівців з авіаційної безпеки. Починаючи з 2003 року, плідно співпрацює з авіаційними органами та суб’єктами авіаційної діяльності Азербайджанської Республіки. Навіть у цей непростий воєнний час співпраця продовжується.

Безперервне проведення курсів допомагає підтримувати імідж України як авіаційної держави та отримувати додаткові надходження для розвитку НАУ. Згідно зі стратегією розвитку співробітництва між авіаторами наших країн та з метою забезпечення належного рівня авіабезпеки в Азербайджані, з 15 квітня 2024 року на базі замовника Інститут ІСАО проводить курси за програмами «Система управління безпекою авіації» та «Методика оцінки загроз та ризиків для цивільної авіації».

Курси проводить інструктор ІСАО, заступник директора Навчально-наукового Інституту міжнародного співробітництва та освіти, доктор економічних наук, член кореспондент академії економічних наук України, професор кафедри логістики Національного авіаційного університету Дмитро Бугайко.

Ми раді продовжувати плідну співпрацю з нашими колегами з Азербайджану та сприяти підвищенню рівня авіаційної безпеки в регіоні.