У Національному авіаційному університеті відбулася ХХІV Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки»
19.04.2024, 18:12

akademiya-mikrotik

У  Навчально-науковому інституті розвитку освіти  відбулося секційне засідання «Обдарована студентсько-учнівська молодь: дослідження, інновації, наукові відкриття та пошук» у складі ХХІV Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки», яка була організована   Національним авіаційним університетом.

Відкрила секційне засідання модераторка — Людмила Лахтіонова, канд. екон. наук, доцентка, заступниця директора ННІРО  НАУ, яка зауважила, що захід відбувається в умовах тривалої російсько-української війни, проте сподівається що робота секції буде плідною, цікавою та конструктивною.

З вступним словом виступила  Світлана Сучкова, канд. фізико-матем. наук,  доцентка кафедри, Інтегрована старша середня школа та Європейська державна школа в Берліні (м. Берлін, Федеративна Республіка Німеччина).

Секцію розпочала Тетяна Петровська, канд. пед. наук, директорка Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді, Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ, доповіддю на тему «Роль центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО для майбутніх абітурієнтів НАУ в період воєнного стану в Україні».

На секційному засіданні були заслухані та обговорені   доповіді:

Із заключним словом виступили Олена Волярська О.С., д. пед. наук, доцентка, кафедра педагогіки, Університет імені Я.-А. Коменського в Братиславі (м. Братислава, Словацька республіка) та Людмила Куделя, викладачка, голова циклової комісії туризму, геодезії та землеустрою, ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету», м. Київ, Україна.

Наукові тези будуть опубліковані  в електронному збірнику наукових праць.

Модераторка Людитла Лахтіонова подякувала організаторам, партнерам та учасникам за проявлений інтерес, побажала подальших успіхів і досягнень. Також було висловлено вдячність Збройним Силам України за можливість проведення конференції.

Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням.

Відеозапис конференції.