Реабілітація військових, ветеранів та членів їх сімей: нові курси від Навчально-наукового інституту неперервної освіти
19.04.2024, 16:15

Реабілітація військових, ветеранів та членів їх сімей: нові курси  від Навчально-наукового  інституту неперервної освіти

Центр експертизи і сертифікації Навчально-наукового інституту неперервної освіти запрошує на курси підвищення кваліфікації за новою програмою «Психологічна реабілітація військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей».

Програма розроблена з урахуванням необхідності комплексного підходу до реабілітації військовослужбовців, ветеранів та їхніх родин, поєднуючи психологічний і психіатричний супровід.

Під час проходження курсу учасники матимуть можливість:

Ознайомитись з відгуками слухачів ви зможете за посиланням, яке розміщено на сайті ННІНО НАУ

Курси проводить викладач кафедри управління людським фактором ННІНО НАУ, Сергій Вишніченко, доцент, кандидат медичних наук, практик та висококваліфікований фахівець у сфері психотерапії та психіатрії, має досвід бригадної роботи з військовими, в межах міжнародного проекту «Відновлення під час війни».

Усі матеріали надаються в загальному чаті курсу в Telegram.

Запрошуємо до навчання! Разом допоможемо подолати наслідки війни.

Контакти: +38(050)-937-67-60 - Наталія Маліновська
    e-mail: maliniam@ukr.net