Онлайн-лекція «Захист патентів» від експерта Олександра Ахієзера
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
19.04.2024, 14:05
Останні новини
Події
  NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  akademiya-mikrotik


  Онлайн-лекція «Захист патентів» від експерта Олександра Ахієзера

  Онлайн-лекція «Захист патентів» від експерта Олександра Ахієзера
  img

  23 квітня о 19:00 маємо унікальну можливість дізнатися про стратегічне використання патентів з лекції провідного фахівця в галузі патентного права Олександра Ахієзера.

  Олександр Ахієзер — партнер відомої бостонської юридичної фірми Foley Hoag LLP, зареєстрований патентний повірений США та доктор юридичних наук. Він входить до рейтингу «Найкращих адвокатів Америки» в сфері патентного права за 2023 рік. Його різнобічна практика охоплює комерціалізацію технологій, управління патентними портфелями, злиття та поглинання компаній, а також консультування з питань порушень патентів.

  У лекції «Захист патентів» лектор розкриє секрети ефективного патентного захисту. Ви дізнаєтесь про стратегічне використання патентів для зміцнення ринкових позицій, структуру патентних претензій, типи порушень та потенційні засоби захисту від звинувачень у порушенні прав. Ця лекція стане путівником для тих, хто прагне максимізувати цінність своїх інновацій та уникнути юридичних ризиків.

  Приєднуйтесь до онлайн-заходу й отримайте безцінні знання від людини, яка поєднує глибоку наукову експертизу та багаторічний досвід патентної практики.

  Для реєстрації перейдіть на сайт та зареєструйтесь в системі щоб подати заявку.

  Не проґавте цієї можливості від Олександра Ахієзера — фахівця світового рівня, який пройшов шлях від теоретичної фізики до патентного права через Харківський університет, МІТ та Школу права Саффолка.

  Налаштуйтесь на продуктивну лекцію!

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01