На Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся науковий круглий стіл із міжнародною участю «Від повітроплавання до космічних висот: авіація в контексті технологічних трансформацій»
22.04.2024, 16:34

akademiya-mikrotik

10 квітня 2024 року на базі кафедри історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся науковий круглий стіл із міжнародною участю «Від повітроплавання до космічних висот: авіація в контексті технологічних трансформацій».

До оргкомітету круглого столу увійшли:

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулися Наталія Мельник, Анжеліка Кокарєва, Ірина Тюрменко, які підкреслили актуальність даного заходу, що був проведений напередодні Всесвітнього дня авіації і космонавтики та Дня працівників ракетно-космічної галузі України. Виступаючі підкреслили важливість міжнародної співпраці українських та польських дослідників у галузі авіації.

Участь у науковому круглому столі взяли знані науковці, архівісти, музеєзнавці України та Польщі:

У своїх доповідях учасники торкнулися актуальних питань з історії повітроплавання та авіації: проблем української авіаційної термінології, фондових зібрань і документальних виставок архівів України та Польщі з історії авіації, сторінок життя та діяльності видатних українських авіаторів і науковців-розробників авіаційної та ракетно-космічної техніки.

Захід викликав жваве зацікавлення серед 80-ти учасників і слухачів круглого столу.