Лекція про міжнародну адвокацію у сфері прав людини в Навчально-науковому інституті неперервної освіти
26.04.2024, 10:30

19 квітня 2024 року в Навчально-науковому інституті неперервної освіти відбулася зустріч та лекція на тему «Міжнародна адвокація». Захід був організований кафедрою публічного управління та адміністрування на запрошення Олександри Романцової, правозахисниці та виконавчої директорки Центру громадянських свобод.

На зустрічі були присутні студенти, аспіранти та співробітники ННІНО, а також студенти Юридичного факультету та Факультету міжнародних відносин. Лекторка розкрила низку важливих питань, пов’язаних з міжнародною адвокацією у сфері прав людини.

Зокрема, Олександра Романцова пояснила, що таке міжнародна адвокація, з яких організацій складається міжнародна система захисту прав людини та які з них доступні для України. Також вона розповіла, хто і як може звертатися до міжнародної спільноти для просування норм прав людини у світі.

Лекція пройшла в інтерактивному форматі, що сприяло жвавому обговоренню та обміну думками між учасниками. Розглянуті питання викликали значний інтерес, оскільки є надзвичайно актуальними в сучасному контексті захисту прав людини в Україні та світі.

Така зустріч стала чудовою нагодою для студентів та викладачів НАУ дізнатися більше про міжнародні механізми адвокації у сфері прав людини та можливості їх використання. Обговорення цієї теми сприяє підвищенню обізнаності та розвитку практичних навичок у галузі правозахисту.