Британська журналістка провела майстер-клас для студентів Факультету міжнародних відносин
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
2.04.2024, 14:53
Останні новини
Події
  NAU

  konferencziya molodyh uchenyh i studentiv polit

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти


  Британська журналістка провела майстер-клас для студентів Факультету міжнародних відносин

  Британська журналістка провела майстер-клас для студентів Факультету міжнародних відносин
  img

  Британська журналістка видань «The Telegraph» та  «The Guardian», тележурналістка каналу ITN, фуд-блогерка Фелісіті Спектор провела майстер-клас для студентів ФМВ.

  Спікерка поділилася своїм досвідом та порадами щодо дотримання журналістської етики та об’єктивності у роботі. Вона зазначила, що варто уникати суб’єктності у своїх матеріалах і не висловлювати власну думку з приводу будь-якої новини, адже це порушуватиме стандарти роботи у сфері журналістики.

  Фелісіті Спектор порадила працювати максимально об’єктивно і висвітлювати ситуацію обов'язково з двох сторін, приділивши їм однакову кількість уваги. Такі прийоми допоможуть працювати на рівні високого професіоналізму.

  Вона розповіла про важливі кейси в журналістиці при висвітленні подій, вміння поєднувати роботу та хобі, поділилась власним досвідом роботи в британських ЗМІ, як працювати журналісту у соціальних мережах та розкрила секрети набору підписників в інстаграмі.

  Британська гостя зізналась, що зараз вона готує книгу про українську кухню. Унікальна збірка, яка буде містити не лише рецепти, а інтерв'ю та історичні факти, в тому числі про російсько-українську війну та його взаємозв’язок з українською кухнею.

  Фелісіті Спектор також відповіла на численні запитання студентів, що, зокрема, стосувались її улюблених українських страв, діяльності медіа в сучасному світі та майбутнього соціальних мереж.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01