Відкрито реєстрацію на унікальний курс зі Стратегії інновацій від Павла Шеремети
25.03.2024, 13:47

akademiya-mikrotik

Запрошуємо всіх охочих долучитись до прослуховування циклу авторських лекцій видатного українського топ-менеджера, економіста, екс-міністра економічного розвитку і торгівлі України та засновника Києво-Могилянської бізнес-школи — Павла Шеремети.

Цикл ексклюзивних авторських лекцій стане цінним джерелом знань для студентів, аспірантів, викладачів та всіх, хто цікавиться створенням та розвитком інновацій.

Курс складатиметься з шести лекцій, що охоплюватимуть широке коло тем, пов’язаних з інноваціями:

Більш детальний опис лекцій можна переглянути тут.

Усі лекції будуть розпочинатися о 13:00 і триватимуть 60 хвилин з подальшою 30-хвилинною дискусією з поважним спікером.

Місце проведення: Національний авіаційний університет, Факультет міжнародних відносин (7 корпус), ауд. 7.303.

Кількість місць саме в офлайн-форматі участі обмежена, тому потрібно заповнити форму реєстрації.

Після заповнення форми, у разі ухвалення заявки, отримаєте офіційне запрошення на вказану вами електронну пошту. Саме за цим запрошенням відбудеться допуск до участі в офлайн-форматі!

Чи означає це, що решта бажаючих залишиться без цінних знань? Аж ніяк! Слідкуйте за подальшими новинами в офіційних соцмережах НАУ і ФМВ, адже на НАУ-спільноту чекають цікаві подробиці.