Представники Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій провели цікаві лекції у Природничо-науковому ліцеї №145
1.04.2024, 17:20

akademiya-mikrotik

Нещодавно координатор профорієнтаційної роботи Євген Габрусенко та інженерка кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем Алла Пінчук відвідали один з найкращих ліцеїв України - Київський природничо-науковий ліцей №145. Вони провели захопливі науково-популярні лекції для випускників на теми сучасних технологій 5G, інформаційної безпеки та радіоелектронної боротьби.

На заходах були присутні директор ліцею Микола Левтик та його заступник Костянтин Лятамбур. Учні мали змогу дізнатися про новітні розробки науковців факультету, можливості навчання в НАУ та перспективи подальшого працевлаштування. Особливий інтерес у слухачів викликали презентації інноваційних телекомунікаційних технологій 5G та бездротових електронних систем.

Представники факультету бажають усім випускникам шкіл, ліцеїв та коледжів успішно обрати свій життєвий шлях та зробити правильний вибір майбутньої професії!