Обмін досвідом у рамках партнерських відносин із Державним податковим університетом у м. Ірпінь
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
1.04.2024, 16:12
Останні новини
Події
  NAU

  konferencziya molodyh uchenyh i studentiv polit

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти


  Обмін досвідом у рамках партнерських відносин із Державним податковим університетом у м. Ірпінь

  Обмін досвідом у рамках партнерських відносин із Державним податковим університетом у м. Ірпінь
  img

  21 березня 2024 року відбувся методичний семінар на тему «Сучасні вимоги до освітнього процесу в закладі вищої освіти» на базі Юридичного факультету Державного податкового університету в м. Ірпінь. Захід проведено в рамках співпраці між Національним авіаційним університетом та Державним податковим університетом згідно з чинною Угодою про співпрацю.

  Участь у науковому заході взяли представники провідних закладів вищої освіти, зокрема Національного авіаційного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного університету будівництва і архітектури.

  Від Юридичного факультету НАУ з доповіддю «Проблеми організації роботи із здобувачами вищої освіти» виступила завідувачка кафедри господарського, повітряного та космічного права Любов Нецька.

  Науково-педагогічні працівники обговорили актуальні проблеми адаптації освітнього процесу в умовах воєнного стану, організації індивідуальної роботи зі здобувачами вищої освіти, використання штучного інтелекту та інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі. Зокрема, доповідачами були Оксана Кузьменко, Ірина Похиленко, Богдан Щербина, Любов Нецька, Лариса Мілімко, Євген Колосовський та інші.

  Обмінявшись досвідом та отримавши нові методичні знання, науково-педагогічні працівники Юридичного факультету НАУ зможуть апробувати і застосувати їх у навчальному процесі для підвищення його якості.

  Висловлюємо вдячність організаторам заходу за можливість плідної співпраці та розвитку партнерських відносин між закладами вищої освіти.

   

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01