Завідувача лабораторії відділу технічних засобів навчання НАУ нагороджено медаллю
20.02.2024, 15:11

akademiya-mikrotik

Завідувача лабораторії  відділу технічних засобів навчання НАУ нагороджено медаллю

12 січня 2024 року з нагоди річниці вшанування учасників бойових дій Київський міський голова Віталій Кличко підписав розпорядження  від 12.01.2024 р. № 26 про нагородження медаллю «Честь. Слава. Держава».

Серед нагороджених — завідувач лабораторії відділу технічних засобів навчання НАУ Микола Цапренко. Він удостоєний медалі за мужність, патріотизм та високу громадську активність.

Урочиста церемонія вручення відбулася за участі Київського міського голови.

Щиро вітаємо Миколу Ігоровича з заслуженою нагородою! Це визнання його внеску в зміцнення української державності та розвиток столиці.