Визначення індивідуальних освітніх траєкторій студентами Факультету наземних споруд і аеродромів
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
20.02.2024, 14:19
Останні новини
Події
  NAU

  konferencziya molodyh uchenyh i studentiv polit

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти


  Визначення індивідуальних освітніх траєкторій студентами Факультету наземних споруд і аеродромів

  Визначення індивідуальних освітніх траєкторій студентами Факультету наземних споруд і аеродромів
  img

  В Україні активно розвивається законодавча база для створення індустріальних парків. Вони прийматимуть компанії, що переїжджають із зон бойових дій у безпечніші регіони. У працевлаштуванні будуть зацікавлені не лише місцеві громади, а й внутрішньо переміщені особи та ті, хто повертатиметься з-за кордону після евакуації. 

  У Київській області заплановано будівництво великого екоіндустріального парку BuchaTechnoGarden площею майже 3,5 тис. га.  для розбудови  авіаційного — аеропорт «Антонов», транспортно-логістичного, виробнично-складського, медичного, IT, науково-навчального та оздоровчо-рекреаційного кластерів.

  На запрошення Бучанської агенції сталого розвитку до формування інноваційних концепцій BuchaTechnoGarden залучено студентів та викладачів Національного авіаційного університету. Під час зустрічі обговорено загальну візію проєкту з урахуванням рекомендацій головного архітектора  Бучанської громади Вадима Наумова.

  Студенти-архітектори ФНСА на чолі з в. о. декана Октябриною Чемакіною та викладачами кафедри архітектури та просторового планування провели тижневий партисипативний воркшоп над проєктом Демоекосистеми індустріального парку.

  Основним завданням стало розроблення інформаційно-логічних блок-схем  потреб  міської адміністрації, бізнесу та жителів Бучанської громади, аналіз переваг та недоліків наявних локацій для архітектурно-просторового проектування, архітектурна візуалізація типів будівель і споруд всіх кластерів BTG.

  Результатом стала інформаційно-логічна платформа для аналізу території, формування візії, визначення стратегії та концепції архітектурно-просторового розвитку проєкту.

  Воркшоп дав студентам  визначилися з напрямами індивідуальних освітніх траєкторій, що дасть їм змогу збільшення професійного потенціалу і кар’єрного зростання.

  Висловлюємо подяку науковцям кафедри архітектури ФНСА, Октябрині Чемакіній, Наталії Авдєєвій, Олександру Крижанівському, Олександру Хлюпіну та Владиславу Нещадиму за їхню цінну роль у розвитку цього проєкту.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01