Випуск операторів БПЛА в ННІНО
21.02.2024, 17:48

akademiya-mikrotik

Випуск операторів БПЛА в ННІНО

У Навчально-науковому інституті неперервної освіти НАУ відбувся випуск за програмою підготовки операторів безпілотних повітряних суден.

Навчання тривало з 22 січня по 16 лютого 2024 року. Програма розроблена досвідченими викладачами кафедри аеронавігаційних систем з урахуванням сучасних світових тенденцій до підготовки операторів БПЛА.

Важливе місце надається проведенню тренувальних польотів на симуляторах (тренажерах) та керуванню польотом різних типів БПЛА в реальних умовах.

Чудова новина для охочих пройти навчання!

Триває набір на наступну групу операторів БПЛА, початок занять якої заплановано на 4 березня 2024 року.

Вартість навчання складає 11 000 гривень.

З питаннями звертатися до відповідального викладача Олега Батрака: +380637772266, корпус 8 кабінет 111