Успішна міжнародна академічна мобільність студентів-екологів
19.02.2024, 16:38

akademiya-mikrotik

Успішна міжнародна академічна мобільність студентів-екологів

Вітаємо студента 3 курсу спеціальності 101 «Екологія»  (ОПП «Екологія і охорона навколишнього середовища») Нікіту Клименка з успішним завершенням навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ в Університеті Вєлєньє (Словенія).

Протягом осіннього семестру 2023-2024 н.р. Нікіта проходив навчання на Факультеті екологічної безпеки та вивчав наступні дисципліни англійською мовою: «Збереження природи», «Розробка стійких продуктів, послуг та процесів», «Управління відходами», «Раціональне використання енергії та запобігання забрудненню».

Участь у програмі Erasmus+ надала Нікіті можливість ознайомитися з передовим європейським досвідом у сфері екології, покращити знання англійської мови, а також налагодити професійні контакти зі студентами та викладачами словенського університету.

Вітаємо Нікіту з успішним завершенням навчання за кордоном та бажаємо подальших успіхів у професійній сфері!