Урочисте вручення дипломів магістрам Факультету економіки та бізнес-адміністрування
12.02.2024, 06:12
NAU

vstup do NAU

Інститут неперервної освіти

2 лютого 2024 року в залі Вченої ради Національного авіаційного університету відбулося урочисте вручення дипломів цьогорічним магістрам Факультету економіки та бізнес-адміністрування.

Урочистості розпочалися зі вшанування  пам’яті та героїзму захисників України, завдяки яким випускники мали змогу здобути вищу освіту та планувати професійний шлях. .

Вітальними словами випускників привітали в.о. ректора, Голова комісії з реорганізації НАУ Володимир Шульга, в.о. декана ФЕБА Світлана Петровська та експерт авіаційної галузі Кирил Астахов.

Кращі випускники були нагороджені грамотами НАУ за найкращі дипломні проєкти та подяками ФЕБА за наукові й громадські здобутки.

Також із щирими побажаннями виступили завідувачі профільних кафедр.

Вітаємо випускників та бажаємо їм професійних злетів і нових досягнень!