Розширення професійних компетенцій студентів Факультету наземних споруд і аеродромів
12.02.2024, 09:25

akademiya-mikrotik

За ініціативи в.о. декана ФНСА Октябрини Чемакіної відбулася зустріч-коучинг студентів факультету з відомим архітектором-урбаністом, президентом Спілки урбаністів України, бізнес-аналітиком, директором  Державного підприємства «Науково-дослідний інститут геодезії та картографії» та співзасновником проєктного бюро Urban Design Станіславом Дьоміним.

Зустріч передувала домовленість ФНСА з ДП НДІГК щодо запровадження елементів дуальної освіти для студентів спеціальностей «Архітектура та містобудування» і «Геодезія та землеустрій».

Під час зустрічі студенти дізналися про сучасний ринок геопросторових даних, розширення кола професійних компетенцій в проєктуванні розвитку населених пунктів, особливості картографування та геоінформаційних систем.

На думку пана Дьоміна, важливо опанувати високий рівень професійної ерудиції та розуміння значення професій архітектора, урбаніста і землевпорядника.

Наприкінці зустрічі він побажав студентам успіхів у навчанні та оволодінні професійними знаннями:  «Не бійтеся того, що ви не знаєте. Бійтеся того, що ви не хочете знати».