Представники НАУ взяли участь у конференції з питань розвитку безпілотної авіації
21.02.2024, 16:24

akademiya-mikrotik

10 лютого 2024 року відбулася конференція, присвячена підготовці компонентної бази, організації виробництва БпЛА різних типів та їх сертифікації.

Захід організувало новостворене Управління безпілотної авіації України Головного управління державної авіації України — уповноваженого органу Міністерства оборони України.

Національний авіаційний університет представляли:

Вони стали єдиними представниками від вищих навчальних закладів на цьому заході.

НАУ активно співпрацює з державними органами у сфері розвитку перспективних напрямів авіації та підготовки фахівців для галузі.