На Факультеті наземних споруд і аеродромів відбулася публічна презентація результатів дисертаційних досліджень англомовних аспірантів
9.02.2024, 12:08
NAU

vstup do NAU

Інститут неперервної освіти

6 лютого 2024 року на кафедрі комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів Факультету наземних споруд і аеродромів відбулася публічна презентація результатів дисертаційних досліджень англомовних аспірантів.

Доповіді представили Ян Шилінь з темою «Application of carbon nanotubes in road and airfield construction under dynamic loads» (науковий керівник: д.т.н., професор Олександр Степанчук) та Шао Мейюй з темою «The use of fiber from the fly ash of thermal power plants in China in modern asphalt concrete mixtures» (наукова керівниця: д.т.н., професор Марія Барабаш).

Презентації викликали жваве обговорення серед викладачів та запрошених науковців.  З 1999 року на кафедрі діє англомовний проєкт для випускників бакалаврату та магістратури, завдяки чому іноземним студентам не потрібно змінювати мовне середовище в навчальній та науковій діяльності.

Колектив кафедри висловлює вдячність професорам Марії Барабаш та Олександру Степанчуку за підготовку перших англомовних випускників третього освітньо-наукового рівня та бажає їм подальших наукових успіхів!