Аспіранти Юридичного факультету пройшли курс з використання штучного інтелекту
20.02.2024, 08:07

akademiya-mikrotik

Аспіранти Юридичного факультету пройшли курс з використання штучного інтелекту

12 лютого 2024 року здобувачі третього (наукового) рівня вищої освіти Юридичного факультету — Олексій Ковтун, Олег Адаменко, Марія Сорока та Владислав Сисак взяли участь у воркшопі інвестора, підприємця, експерта з питань міжнародних фінансових ринків і криптовалют, фінансового радника, засновника Web3-університету професій майбутнього Михайла Пацана на тему «Using Generative Artificial Intelligence in Everyday Life (Використання генеративного штучного інтелекту в повсякденному житті)».

Захід відбувся на міжнародній освітній платформі Ukrainian Global Faculty за підтримки фонду K.FUND Василя Хмельницького під егідою Міністерства освіти і науки України за грантової підтримки Українського фонду стартапів.

Завдяки участі у курсі, аспіранти здобули практичні навички підготовки навчальних та наукових матеріалів із застосуванням можливостей штучного інтелекту.

Після завершення навчання учасники отримали міжнародні сертифікати про проходження даного курсу.