- Розмір тексту:
- A
- A
- A
-
24/01/2025Здобутки студентів ФАБД: друге місце міжнародного конкурсу за інноваційні підходи до відновлення аеродромної інфраструктури
-
24/01/2025Команда Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій здобула призове місце у Всеукраїнському конкурсі робототехніки
-
24/01/2025Представники ННІРО взяли участь у дискусії «Нова енергетична реальність України: як працюватиме енергосистема у 2025»
-
23/01/2025Студенти КАІ проходять навчання в Erzincan University та стажування в компанії BAYKAR
-
22/01/2025Рішення Вченої Ради від 22 січня 2025 про трансформацію факультетів
-
22/01/2025Вітаємо новий Факультет права та міжнародних відносин!
-
22/01/2025Відбувся флешмоб «Освітній ланцюг єдності — 2025»
-
22/01/2025Представники ННІРО взяли участь в обговоренні стратегії розширення співробітництва між Україною та США в Українському інституті майбутнього
-
22/01/2025Завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем провів профорієнтаційну зустріч у ліцеї №142 м. Києва
-
21/01/2025Викладачів та студентів КАІ запрошують на щорічну зустріч із транспортного моделювання від PTV Group
Студенти Факультету міжнародних відносин взяли участь у воркшопі «Європейські стандарти журналістики і війна»
Студенти кафедри журналістики та кафедри реклами і зв’язків з громадськістю ФМВ взяли участь у воркшопі «Європейські стандарти журналістики і війна». Організатор — Державне підприємство «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» за підтримки німецького Фонду Ганнса Зайделя в Україні, Міністерства закордонних справ України та Західноукраїнського національного університету.
З вітальним словом до учасників воркшопу звернулася координаторка проєктів, заступниця директора Фонду Ганнса Зайделя в Україні Олена Максимова. Вона розповіла про проєкти фонду та зауважила важливість такої інформаційної ініціативи задля розуміння журналістами європейських стандартів журналістики в умовах глобальних викликів. Олена Максимова зазначила, що «воркшоп допоможе зрозуміти, як у таких складних умовах зберігати високі стандарти журналістської професії та не допускати маніпуляцій і дезінформації».
У межах заходу з фаховими доповідями виступили пресаташе, в.о. керівника відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Ніколо Гаспаріні та радник зі стратегічних комунікацій Представництва ЄС в Україні Сергій Гриценко. Вони розповіли про принципи якісної журналістики, взаємодію з фахівцями через організацію навчальних тренінгів і робочих поїздок, а також про методи протидії дезінформації.
Військова кореспондентка «Української правди» Ольга Кириленко поділилася власним досвідом висвітлення об’єктивної та правдивої інформації на полі бою без цензури владних сил.
Кореспондент «Deutsche Welle» в Україні Ігор Бурдига охарактеризував стандарти міжнародної журналістики у висвітленні війни та донесенні правдивої інформації до іноземної аудиторії. Сценаристка медіапродуктів, менеджерка зі зв’язків зі спільнотою «Veteran Hub» Олена Жилун поділилася досвідом комунікації з воїнами, ветеранами та їхніми близькими і розповіла про етичний аспект щодо висвітлення травматичних історій.
Експерт з питань медіа, креативний директор «Lviv Media Forum» Отар Довженко та перша секретар НСЖУ Ліна Кущ поговорили про сенситивний контент, модерацію в соцмережах, важливість захисту героїв і журналістів під час висвітлення подій, дотримання субординації та поваги до постраждалих і загиблих на війні.
Головний спеціаліст Українського інституту національної пам’яті Іван Стичинський ознайомив з 10 принципами меморіалізації для створення спільних спогадів і ціннісних орієнтирів. А керівниця дизайнерського відділу онлайн-медіа «Свідомі» Богдана Макарчук розповіла про роботу з візуальними матеріалами зі збереженнями принципів інформативності, чіткості та достовірності, а також провела порівняльний аналіз візуальних підходів відомих видань.
Учасники воркшопу активно ставили запитання спікерам і ділилися власними історіями з професійного досвіду. Участь студентів ФМВ у воркшопі сприяла підвищенню професійної компетентності через засвоєння міжнародних стандартів журналістики, набуттю практичних навичок для роботи в умовах війни, а також розвитку етичного підходу до висвітлення подій, створення візуальних матеріалів і меморіалізації війни.
© Національний авіаційний університет
м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
post@kai.edu.ua | (044)406-79-01