- Розмір тексту:
- A
- A
- A
-
24/01/2025Здобутки студентів ФАБД: друге місце міжнародного конкурсу за інноваційні підходи до відновлення аеродромної інфраструктури
-
24/01/2025Команда Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій здобула призове місце у Всеукраїнському конкурсі робототехніки
-
24/01/2025Представники ННІРО взяли участь у дискусії «Нова енергетична реальність України: як працюватиме енергосистема у 2025»
-
23/01/2025Студенти КАІ проходять навчання в Erzincan University та стажування в компанії BAYKAR
-
22/01/2025Рішення Вченої Ради від 22 січня 2025 про трансформацію факультетів
-
22/01/2025Вітаємо новий Факультет права та міжнародних відносин!
-
22/01/2025Відбувся флешмоб «Освітній ланцюг єдності — 2025»
-
22/01/2025Представники ННІРО взяли участь в обговоренні стратегії розширення співробітництва між Україною та США в Українському інституті майбутнього
-
22/01/2025Завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем провів профорієнтаційну зустріч у ліцеї №142 м. Києва
-
21/01/2025Викладачів та студентів КАІ запрошують на щорічну зустріч із транспортного моделювання від PTV Group
Професор Факультету міжнародних відносин виступив на Українському молодіжному форумі з управління інтернетом
Професор ФМВ Андрій Пазюк взяв участь в VII Українському Молодіжному форумі з управління інтернетом (Youth IGF Ukraine). Тема цьогорічного форуму «Українська молодь і цифрова стійкість у часи війни» підкреслює важливу роль молоді у формуванні цифрового простору в умовах війни.
Професор кафедри міжнародного та європейського права ФМВ Андрій Пазюк виступив з ключовою презентацією та взяв участь у панельних дискусіях, присвячених надважливим викликам, які стоять перед Україною в цифровій сфері.
Під час свого виступу професор порушив питання когнітивних операцій та використання штучного інтелекту для створення дезінформації в соціальних мережах. Він наголосив на важливості протидії дезінформації, розробці стратегії для боротьби з інформаційно-психологічним впливом, зокрема, через співпрацю держави, громадських організацій, бізнесу та платформ соціальних мереж.
Професор ФМВ зазначив, що необхідним є створення законодавчих ініціатив для захисту громадян від деструктивного інформаційного впливу країни-агресора, спираючись на міжнародний досвід. Він відзначив, що Україна може застосовувати найкращі міжнародні практики у формуванні цифрової стійкості.
Професор Андрій Пазюк наголосив, що лише об’єднання зусиль молоді, держави, громадянського суспільства та бізнесу дозволить ефективно протистояти сучасним викликам у цифровому середовищі, досягти ефективної цифрової стійкості та забезпечити стабільний розвиток суспільства.
© Національний авіаційний університет
м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
post@kai.edu.ua | (044)406-79-01