Студенти Факультету міжнародних відносин відвідали Вищий антикорупційний суд України
16.10.2024, 14:27

akademiya-mikrotik

Студенти спеціальності «Міжнародне право» Факультету міжнародних відносин відвідали Вищий антикорупційний суд України (ВАСК).

Керівник апарату ВАКС Богдан Крикливенко розповів відвідувачам про створення суду, про початок роботи та особливості функціонування установи в умовах воєнного стану. Студенти дізналися з якими викликами стикається установа, і як ефективно вирішуються важливі справи у сфері боротьби з корупцією.

Зі студентами також поспілкувався суддя-спікер ВАКС Олексій Кравчук. Він розповів про актуальні зміни у законодавстві України, про процес проведення судових засідань, а також поділився власним досвідом роботи суддею та дав поради майбутнім правникам — над чим треба працювати, як удосконалювати свої знання й навички, аби стати професійним юристом.

Цей захід покращив обізнаність студентів щодо антикорупційного законодавства й діяльності Вищого антикорупційного суду України та сприяв формуванню професійних якостей майбутніх фахівців.