Робоча нарада з представником стейкхолдера Airlogix
15.10.2024, 13:59

akademiya-mikrotik

Робоча нарада з представником стейкхолдера Airlogix

10 жовтня відбулася знакова зустріч між керівництвом провідних кафедр Аерокосмічного факультету та Факультету аеронавігації, електроніки і телекомунікацій та Олександром Чендековим, представником компанії Airlogix — ключового стейкхолдера у галузі безпілотних літальних апаратів.

Головна мета наради полягала у розробці інноваційних освітніх програм для підготовки висококваліфікованих інженерів у сфері БпЛА. Учасники зосередилися на систематизації ресурсів та можливостей факультетів для створення комплексної навчальної програми, що відповідатиме сучасним вимогам галузі.

Під час обговорення було проаналізовано актуальні виклики у сфері розробки БпЛА та визначено стратегії їх подолання через вдосконалення освітнього процесу. Особлива увага приділялася інтеграції передових технологій у навчальні програми, стандартизації освітніх процесів відповідно до міжнародних норм та посиленню практичної складової навчання.

За результатами наради окреслено план подальших дій, який передбачає формування спільної робочої групи з представників університету та індустрії. Ця група займатиметься узгодженням навчальних планів та змістовних модулів з урахуванням потреб ринку. Планується також залучення додаткових стейкхолдерів до розробки та вдосконалення освітніх програм, а також створення механізмів постійного оновлення навчальних матеріалів відповідно до технологічних змін у галузі.

Ця ініціатива є важливим кроком у зміцненні зв’язків між академічною спільнотою та індустрією, що сприятиме підготовці фахівців, здатних ефективно відповідати на виклики сучасної авіаційної інженерії. У найближчій перспективі планується проведення серії робочих зустрічей для деталізації програми та початку її впровадження.

Оновлена освітня програма має на меті не лише підвищити якість підготовки спеціалістів, але й зміцнити позиції університету як провідного центру інновацій. Ця співпраця між університетом та Airlogix відкриває нові можливості для розвитку авіаційної освіти та індустрії в цілому, забезпечуючи підготовку кадрів, готових до викликів майбутнього у сфері безпілотних технологій.