Професор Факультету міжнародних відносин взяв участь в міжнародному семінарі-практикумі з кіберстійкості
14.10.2024, 14:25

akademiya-mikrotik

Професор кафедри міжнародного та європейського права Факультету міжнародних відносин Андрій Пазюк взяв участь у семінарі-практикумі «Цифрові технології для посилення кіберстійкості в країнах з перехідною економікою», що відбувся у Варні (Болгарія).

Захід організовано в рамках програми НАТО «Наука заради миру та безпеки». У роботі семінару взяли участь 60 дослідників з 14 країн на 4 континентах — Європи, Північної Америки, Азії та Австралії.

Андрій Пазюк у спільній науковій програмі стажування разом із командою Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г. Є. Пухова НАН України долучився до роботи у групах, панельних дискусіях та експертних сесіях. Українські та іноземні науковці обговорили можливості посилення кіберстійкості та впровадження цифрових технологій для захисту України.

Семінар мав особливу актуальність для України в умовах триваючої агресії проти нашої країни. Адже стійкість тепер є не лише питанням захисту критичної інфраструктури, але й пріоритетом кожного українця.