На Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся гостьовий семінар з Сігхільд Олсон
16.10.2024, 15:00

akademiya-mikrotik

9 жовтня 2024 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся семінар на тему «Особливості впровадження концепції цілей сталого розвитку 2030 в професійній підготовці педагогічних кадрів для закладів вищої освіти в Швеції: перспективи впровадження досвіду в Україні». Гостьовою лекторкою виступила Сігхільд Олсон, бізнес-розробниця та представниця Центру регіонального розвитку RucX при Університеті Євле (Швеція).

Семінар проведено в рамках проєкту «Вища освіта в постпандемічний період та в умовах війни: трансформації, виклики та перспективи» під керівництвом в.о. декана ФЛСК, докторки педагогічних наук, професорки кафедри іноземних мов та перекладу Наталії Мельник.

Учасники семінару:

Говорили про мету освіти в умовах сталого розвитку, про особливості розвитку навичок сучасних школярів та студентів в умовах кризового суспільства, про запит сучасного ринку праці та вимоги до фахівців.

Колектив факультету щиро дякує Пані Сігхільд Олсон за розділений досвід, плідну співпрацю і підтримку України!