Міжнародна науково-практична конференція REDMO-2024: «Відновлення екосистем, постраждалих внаслідок воєнних дій: українські та європейські виклики»
15.10.2024, 16:16

akademiya-mikrotik

Кафедра екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій запрошує науковців, практиків та всіх зацікавлених до участі у Міжнародній науково-практичній конференції REDMO-2024, присвяченій актуальній темі відновлення екосистем після воєнних дій.

Дата проведення: 6 листопада 2024 року

Місце проведення: Національний авіаційний університет (онлайн-формат)

Мета конференції:

Систематизація та обмін досвідом щодо принципів і підходів до планування та впровадження комплексних заходів з відновлення екосистем, з урахуванням практики європейських країн.

Ключові напрямки роботи конференції:

Формат участі: Онлайн-презентації та семінари з відкритим доступом для широкої аудиторії

Робочі мови конференції: англійська, українська

Важливі дати:

Участь у конференції безкоштовна

Для участі необхідно:

(Шаблон для оформлення тез доступний за QR-кодом на офіційному сайті конференції)

Контактна інформація:

Кафедра екології, Національний авіаційний університет
    Email: redmo2024@gmail.com
    Контактна особа: Радомська Маргарита Мирославівна

REDMO-2024 — це унікальна платформа для обміну досвідом, ідеями та інноваційними підходами до вирішення екологічних проблем, спричинених воєнними діями. Запрошуємо долучитися до важливої дискусії щодо майбутнього наших екосистем!