Капітан авіакомпанії «SkyUp» провів майстер-клас для студентів Факультету міжнародних відносин
16.10.2024, 16:39

akademiya-mikrotik

Капітан авіакомпанії «SkyUp» Павло Гридін провів майстер-клас для студентів Факультету міжнародних відносин. Організатор заходу – викладач кафедри журналістики Володимир Бірюков.

Гість розповів про свій шлях від студента до професійного пілота повітряного лайнера та поділився власним досвідом роботи в різних авіакомпаніях. Він детально зупинився на особливостях льотної роботи в компанії «SkyUp» під час пандемії COVID-19 та в умовах повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну.

Студенти кафедри журналістики та кафедри реклами і зв’язків з громадськістю дізналися про переваги та недоліки роботи пілотом, зокрема, чим пілоти займаються під час польоту та чи можуть вони слухати музику в кабіні. Павло Гридін розповів про цікаві випадки, що відбувалися на борту літака, про перевезення багажу й особливості перевезення тварин. Він також розповів як діє авіакомпанія у надзвичайних ситуаціях та чому виникають затримки рейсів.

Учасники майстер-класу розпитали Павла Гридіна про специфіку роботи в авіаційній галузі, а автори найкреативніших запитань отримали унікальні подарунки від Павла Гридіна та компанії «SkyUp».