Оголошено конкурсний відбір для участі в проєкті «Спеціальна льотна підготовка студентів-пілотів НАУ в Чехії»
10.07.2023, 16:57

Оголошено конкурсний відбір  для участі в проєкті «Спеціальна льотна підготовка  студентів-пілотів НАУ в Чехії»

Подача документів: з 10.07.23 по 14.07.23

Конкурсний відбір: з 17.07.23 по 20.07.23

Оголошення результатів: 21.07.23

Міністерством закордонних справ Чеської Республіки, в рамках «Програми гуманітарної, стабілізаційної, відбудовчої й економічної допомоги Україні» виділено грант для фінансової підтримки льотної підготовки 20 кращих студентів НАУ в Чехії.

Підготовка буде проводитися компанією «F AIR», яка має досвід багаторічної співпраці з НАУ, у партнерстві з Празьким технічним університетом.

Результатом такої співпраці стане підготовка   20 кращих студентів НАУ до іспитів з інтегрованого курсу EASA ATPL(А) або CPL(A) та отримання ними ліцензії пілота EASA CPL(A)/IR/MEP, включаючи теоретичний сертифікат EASA ATPL(А) та сертифікат рівня володіння англійською мовою за шкалою ICAO.

Програма розрахована на 18 місяців.

Основними умовами участі в проєкті є такі:

Додаткові бали надаються студентам, які вже мають наліт, високий середній бал успішності в навчанні, пройшли теоретичну підготовку в F AIR.

Критерії конкурсного відбору.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити АПЛІКАЦІЙНУ ФОРМУ та падати такі документи:

1. Заяву про участь у Проєкті: «Спеціальна льотна підготовка  студентів-пілотів НАУ в Чехії» та можливість провести 18 місяців у Чеській Республіці з вказаною електронною адресою та номером телефону.
    2. Скан-копію закордонного паспорту.
    3. Довідку з місця навчання.
    4. Виписку з заліково-екзаменаційних відомостей.
    5. Копію медичного сетифікату ICAO клас 1.
    6. Документ, який підтверджує фінансову спроможність в рамках витрат, що підлягають обов’язковій оплаті студентами НАУ до початку навчання в F AIR.
    7. Скан-копію першої та двох останніх сторінок Pilot’s Log Book (за наявності).
    8. Скан-копію Свідоцтва члена льотного екіпажу (за наявності).
    9. Згоду на обробку персональних даних для НАУ.
    10. Згоду на обробку персональних даних для FAIR.

Контактні особи:

Від F AIR: Jiří Procházka, +420 602 342 566