Запрошуємо спільноту НАУ відвідати онлайн лекцію доцента кафедри фізики та інженерної фізики Університету Тулейн Matthew Escarra
29.05.2023, 16:55

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Запрошуємо спільноту НАУ  відвідати онлайн лекцію доцента кафедри фізики та інженерної фізики  Університету Тулейн Matthew Escarra

31 травня о 19.00 відбудеться онлайн лекція доцента кафедри фізики та інженерної фізики Університету Тулейн Matthew Escarra «Solar Energy: Photovoltaics and Related Material».

На лекції присутні зосередяться на прямому перетворенні сонячного світла в електрику за допомогою фотоелектричних пристроїв. Лектор розгляне фундаментальні принципи фізики твердого тіла та оптичної фізики, а також ключові теми матеріалознавства та інженерії з акцентом на стандартні й нові матеріали та їх пов’язані програми.

Matthew Escarra - доцент кафедри фізики та інженерної фізики, декан факультету мікро/нанотехнологій в Тулейнському університеті. Здобув ступінь PhD з електричної інженерії в Принстонському університеті в 2011, де він досягнув значних успіхів у роботі квантових каскадних лазерів і метаматеріалів середнього інфрачервоного діапазону. Продовжив навчання в докторантурі у Каліфорнійському технологічному інституті, де розробив нові підходи до високоефективного перетворення сонячної енергії з використанням фотонних структур з розщепленням спектра. Окрім викладацької та наукової діяльності, працював з кількома малими та великими компаніями над комерціалізацією нових технологій, включаючи Daylight Solutions, Otherlab, Dow Chemical та Boeing-Spectrolab. Він є лауреатом премії CAREER Національного наукового фонду і старшим членом Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE) та Optica. У Тулейні його дослідницька група розробила сонячну когенераційну систему з розділенням спектра, яка перетворює сонячне світло на пар та електроенергію з ефективністю 85%.

Його команда досягла значних успіхів у створенні метаповерхонь з низькими втратами та фазовими переходами, а також в оптоелектроніці великих площ з двовимірних напівпровідників.

Посилання на реєстрацію.