Студенти НАУ взяли участь у Кубку з перетягування каната
29.05.2023, 14:42

Студенти НАУ взяли участь у Кубку з перетягування каната

27 травня, у Державному торговельно-економічному університеті, відбувся відкритий Кубок «ATLANTS CUP 2023» з перетягування каната.
    Загалом у змаганнях взяли участь понад 36 спортсменів.

Національний Авіаційний Університет був представлений двома командами - «Боїнги» і «Авіа бобри».

У запеклій боротьбі спортсмени команди «Боїнги» виборола ІІ місце, програвши тільки чинним чемпіонам України. Команда «Авіа бобри» посіла 5-те місце.

Склад команди срібних призерів: кандидати у майстри спорту України Приходько Олександр (АКФ 414), Денисенко Денис (АКФ 503), Луговська Владислава (ФЕБА 524), Ярмоленко Руслана (ФАЕТ 262), а також Савінова Тетяна (ФКНТ 251) і Макуха 1богдан (ФНСА 308).

Склад команди «Авіа бобри»: Демченко Крістіна (ФКПІ 142М), кандидатка у майстри спорту України Богданенко Альона (ФЕБІТ
    205), Мірошник Костянтин(АКФ 314), Зіньков Артем (ФНСА 308), Коротенко Олексій (ФНСА 308), Шпота Ілля (ФАЕТ 305), Шапенко Наталя (ФЛСК 226).

Тренер команд, старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки Скідан І.В.

Вітаємо наших спортсменів і їх тренера!