Науковці НАУ взяли участь у круглому столі на тему «Підвищення кіберстійкості критичних об’єктів в Україні: виклики в Україні»
30.05.2023, 11:30

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

24 травня 2023 року в межах Проєкту Еразмус+ модуль Жан Моне «Європейський досвід для підвищення стійкості критично важливих об'єктів в Україні» (Проєкт №: 101085825 - ERASMUS-JMO-2022-MODULE) відбувся круглий стіл на тему «Підвищення кіберстійкості критичних об’єктів в Україні: виклики в Україні».

Загалом на захід приєдналося понад 50 учасників, серед яких були представники критичної інфраструктури України, викладачі та студенти ЗВО.

Під час круглого столу відбулося обговорення стану кіберзахисту критичних об’єктів в Україні та шляхи підвищення їх кіберстійкості. Завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем Національного авіаційного університету Роман Одарченко виступив з доповіддю на тему «Безпека стільникових мереж зв’язку як частини критичної інфраструктури України». В ході виступу були обговорені питання щодо напрямків удосконалення систем кібербезпеки стільникових мереж, ландшафт кіберзагроз 5G, а також перспективи та виклики розгортання стільникових мереж 5G як критичної інфраструктури в Україні.

Підбиваючи підсумки Марина Євдокименко (д.т.н., професорка Харківського національного університету радіоелектроніки, координаторка проєкту «Європейський досвід для підвищення стійкості критично важливих об'єктів в Україні») анонсувала наступні активності за проєктом, а саме Літню школу 2023 для студентів.