Фахівці НАУ взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Управління розвитком економічного середовища в умовах глобальних трансформацій»
25.05.2023, 17:43

akademiya-mikrotik

23 травня 2023 року в Українській інженерно-педагогічній академії (м. Харків) відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Управління розвитком економічного середовища в умовах глобальних трансформацій».

Викладачі кафедри економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ долучилась до роботи пленарного комітету та засідань конференції.

Пленарне засідання конференції розпочалось із вітальних слів членів програмного комітету, до якого ввійшли і представники Національного авіаційного університету. Зокрема, з вітальним словом та науковою доповіддю виступила завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту, доктор економічних наук, професор Олена Ареф’єва.

Робота конференції передбачає обговорення питань за наступними напрямами:
    1. Трансформації сучасної економіки в умовах макроекономічної стабілізації.
    2. Управлінський інструментарій розвитку в умовах інноваційної економіки.
    3. Інтелектуалізація управління стійким розвитком в умовах соціально орієнтованої економіки.
    4. Стратегія формування сучасних напрямків розвитку економічних систем.
    5. Інформаційно-цифрова економіка в бізнес-середовищі: інноваційні практики.

Дякуємо організаторам за можливість долучитись до міжнародної конференції та почерпнути багато цінних наукових ідей!