Запрошуємо охочих до участі у ХІІ міжнародній конференції до 90-річчя НАУ «ITSEC»
17.03.2023, 06:45

2 – 4 травня 2023 року у місті Ужгород відбудеться ХІІ міжнародна науково-технічна конференція присвячена 90-річчю Національного авіаційного університету «ITSEC».

Організатори конференції: Національний авіаційний університет, ДВНЗ «Ужгородський національний університет», ГО «Асоціація спеціалістів кібербезпеки».

Співголови оргкомітету конференції: від Національного авіаційного університету – ректор Максим ЛУЦЬКИЙ (д.т.н., проф.), від ДВНЗ «Ужгородський національний університет» – ректор Володимир СМОЛАНКА (д.м.н., проф.).

Основною метою конференції є ознайомлення з сучасними досягненнями та висвітлення результатів наукових досліджень з усіх аспектів інформаційної та кібербезпеки, бізнес-аналітики і консолідації інформації.

Важливо:
    - до 17 квітня 2023 р. – онлайн-реєстрація за посиланням.
    - подання матеріалів тез доповідей та презентацій на постер-сесію (онлайн): itsec.bit@gmail.com