Запрошуємо наукову спільноту НАУ до участі в V Міжнародній конференції «Національна ідентичність в мові і культурі»
28.03.2023, 06:37

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

27-28 квітня 2023 р. відбудеться V Міжнародна конференція «Національна ідентичність в мові і культурі». Запрошуємо науковців НАУ приєднатися до обговорення актуальних питань сьогодення.

Умови участі в конференції:

1. До 10 квітня 2023 р. заповнити реєстраційну форму та надіслати на електронну адресу обраної Вами секції матеріали доповіді (до 5 стор.) або статті (обсягом 8–10 сторінок), рецензію наукового керівника (для студентів). Презентацію надіслати до 20 квітня 2023 р. включно на ел.адресу: applied_linguistics@ukr.net
    2. Файл із матеріалами доповіді (статтею) називати прізвищем автора (першого співавтора) українськими літерами (наприклад, Іваненко.doc).
    3. Після отримання заявки та матеріалів доповіді (тез) оргкомітет повідомляє про їхнє прийняття до участі в конференції та надає посилання для проведення онлайн конференції за вказаною Вами електронною адресою. Якщо протягом трьох робочих днів Ви не отримали підтвердження про їх отримання, просимо надіслати матеріали повторно.

З деталями можна ознайомитися за посиланням.