Запрошуємо науковців НАУ до участі у Міжнародній науково-практичній конференції

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Запрошуємо науковців НАУ до участі у Міжнародній науково-практичній конференції

Кафедра англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ запрошує до участі в ХV Міжнародній науково-практичній конференції «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика», яка відбудеться 20-21 квітня 2023 року.

Тематика конференції охоплює різноманітні аспекти теорії та практики перекладу, підготовки фахівців із перекладу.

Основні проблемні напрямки конференції:
    1. Переклад фахових (галузевих) текстів – актуальні проблеми і перспективи. Термінологія та переклад.
    2. Соціокультурні та прагматичні аспекти перекладу.
    3. Лексичні, граматичні та стилістичні аспекти перекладу.
    4. Перекладацька традиція та перекладознавство.
    5. Підготовка перекладачів на сучасному етапі.
    6. Новітні технології в роботі перекладача.

Статті учасників конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць, який буде розміщено на сайті кафедри англійської філології і перекладу та надіслано разом з програмою конференції та сертифікатом про участь (12 годин, 0,4 кредиту ЄКТС у форматі .pdf) на зазначену у заявці електронну адресу (протягом 3-5 днів).

Збірник наукових праць є науковим виданням, що рекомендується до друку вченою радою Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ та має ISBN.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська. Формат конференції – дистанційний, в режимі ONLINE відеоконференції.

Ознайомитися з умовами та дізнатися подробиці можна за посиланням.