Запрошуємо науково-педагогічний та адміністративний склад НАУ взяти участь в опитуванні працівників ЗВО з питань Відкритої науки
27.03.2023, 11:32

Запрошуємо науково-педагогічний та адміністративний склад НАУ взяти участь в  опитуванні працівників ЗВО з питань Відкритої науки

Інститут вищої освіти НАПН України проводить опитування в закладах вищої освіти, до якого запрошує долучитися керівників закладів та структурних підрозділів, науково-педагогічних і наукових працівників, працівників бібліотек, ІТ-працівників.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження національного плану щодо відкритої науки» від 8 жовтня 2022 р. № 892-р та з метою удосконалення вітчизняного законодавства відповідно до стандартів і норм Європейського Союзу щодо розроблення та імплементації стратегії впровадження Відкритої науки, визначення перспектив розвитку Відкритої науки в закладах вищої освіти та надання консультаційної підтримки вітчизняним ученим.

Просимо до 31 березня 2023 р. взяти участь в опитуванні та заповнити анкету «Відкрита наука в закладах вищої освіти України».

Принагідно рекомендуємо до ознайомлення та використання в роботі результати наукових досліджень вчених Інституту з найбільш актуальних проблем вищої освіти.