Відкрита зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої програми «Телекомунікації та радіотехніка»
27.03.2023, 11:11

Відкрита зустріч з експертами  Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти  щодо акредитації освітньої програми  «Телекомунікації та радіотехніка»

У Національному авіаційному університеті за наказом «Про призначення експертної групи» від 15 березня 2023 року №526-Е  з 29 по 31 березня 2023 року Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти  проводиться акредитаційна  експертиза у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю «172 Телекомунікації та радіотехніка»  освітньої програми «Телекомунікації та радіотехніка» за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти.

Акредитаційна експертиза проводиться на платформі для відеоконференцій Zoom.

Запрошуються усі охочі учасники освітнього процесу

(окрім гаранта освітньої програми «Телекомунікації та радіотехніка», завідувача випускової кафедри та представників адміністрації університету)

ID 49918  ОП  «Телекомунікації та радіотехніка»

Час:  29  березня  2023 р.

Підключитися доконференції

Код доступу: 2023