Представники НАУ взяли участь у Школі CDTO (Chief Digital Transformation Officer)
28.03.2023, 10:05

Протягом 10-18 березня проходило навчання у Школі CDTO (Chief Digital Transformation Officer), метою якої була підготовка керівників цифрової трансформації для державного сектору України. НАУ представляли – Богдан Горбаха (провідний фахівець НДЛ протидії кіберзагрозам в авіаційній галузі, ФКНТ) та Роман Корчемний (студент 4 курсу ФКНТ, спеціальність 126 "Інформаційні системи та технології").

У рамках заходу учасники підвищили рівень своїх знань щодо розробки та впровадження цифрових проєктів у державному секторі, а досвідчені експерти поділились власним досвідом та цікавими практичними кейсами щодо реалізації різноманітних ІТ-проєктів.

По закінченню учасники отримали сертифікати і пропозиції щодо стажування у різних державних структурах.

Школа CDTO складалась з таких модулів: