Представник компанії Yalantis провів онлайн семінар для студентів ФКНТ НАУ
22.03.2023, 07:16

Представник компанії Yalantis провів онлайн семінар для студентів ФКНТ НАУ

Представник компанії  Yalantis провів онлайн семінар для студентів ФКНТ НАУ

Нещодавно на ФКНТ НАУ відбувся онлайн семінар на тему «ChatGPT та інші нейромережі: вікно можливостей або шлях до відрахування?» для здобувачів вищої освіти спеціальностей 113, 122, 123 та 126. Семінар проведено представником ради роботодавців факультету, співробітником компанії Yalantis В’ячеславом Павлюком.

У рамках заходу учасники розглянули перспективи розвитку нейромережі ChatGPT та інших подібних технологій, а також можливі ризики, пов'язані з їхнім застосуванням, ділилися своїми думками про те, як нейромережі можуть покращити роботу у різних галузях. Обговорили програмні застосунки з елементами штучного інтелекту, які використовуються на сьогоднішній день. На відміну від песимістичних очікувань, багато учасників семінару підкреслили, що нейромережі можуть бути корисними та надзвичайно ефективними для людства, якщо їх використовувати з розумом та дотриманням етики.

Присутні зійшлися на думці, що штучний інтелект має великий потенціал для розвитку та застосування в різних сферах та можуть бути гарним інструментом для допомоги у роботі, проте вони не можуть повністю замінити фахівців різного роду, а також мають використовуватись за певними правилами.

Завдяки подібним заходам можна людство стає більш обізнаним щодо ролі нейромережі у майбутньому.

Дякуємо нашим партнерам компанії Yalantis за цікавий захід!