НІННО НАУ запрошує до участі у новій програмі «Створення освітньо-розвиваючого середовища для дітей з особливостями розвитку»
21.03.2023, 10:39

Програма розрахована на широке коло фахівців: практичних психологів, соціальних працівників, корекційних педагогів, логопедів, педагогів та фахівців, які супроводжують дітей з особливостями розвитку.

Слухачі отримають знання щодо особливостей пізнавальної сфери та поведінкових проявів дітей з особливостями розвитку, діагностики актуального рівня розвитку дитини, складання корекційних програм, отримують навички та вміння налагодження співпраці з батьками дітей з особливостями розвитку, вирішення комунікаційних та поведінкових проблем.

Заняття проводять науковці та практики, які мають значний досвід роботи по створенню освітньо-розвиваючого середовища для дітей з особливостями розвитку.

Програма складається з 2 модулів: перший модуль «Про дітей з особливими потребами», другий модуль «Про ефективний навчальний план». Навчання передбачає організацію теоретичного, практичного та самостійного навчання. Форма проведення очна. Дати проведення: 15-16 квітня, 6-7 та 13-14 травня 2023 року. Вартість навчання за кожним модулем складає 3000 тис. грн.

По закінченню учасники отримають державний документ встановленого зразка українською та англійською мовами про підвищення кваліфікації в Національному авіаційному університеті, який враховуються в загальний обсяг навчальних годин, необхідних для підвищення кваліфікації.

В рамках програми пропонуються семінари, практичні заняття з проведенням тренінгів, спрямованих на підвищення компетентності фахівців та батьків, які супроводжують та опікуються дітьми з особливостями розвитку.
    Деталі за номером: +38(050)-937-67-60 - Маліновська Наталія Миколаївна