Наукова доповідь професорів ФАЕТ НАУ включена до програми 22 Всесвітнього конгресу з автоматичного управління IFAC
1.04.2023, 13:07

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Наукова доповідь професорів ФАЕТ Азарскова В.М. та Житецького Л.С. під назвою "A New Adaptive Suboptimal Controller for a Class of Linear Discrete-Time Systems with Unknown Bounded Disturbances" була включена до програми 22 Всесвітнього конгресу з автоматичного управління IFAC.

Конгрес відбудеться в місті Йокогама, Японія з 9 по 14 липня 2023 року.

Доповідь описує новий адаптивний субоптимальний контролер для класу лінійних дискретних систем з невідомими обмеженими перешкодами. Цей новий контролер має важливу практичну значимість, оскільки може бути застосований в багатьох різних галузях, де необхідно ефективно управляти системами з невідомими збуреннями.

Участь в такому важливому міжнародному науковому заході, як Всесвітній конгрес з автоматичного управління IFAC, є великою честю для вчених та підтвердженням високого рівня їх наукових досягнень. Вчені матимуть можливість представити свої дослідження, обмінятися думками з колегами з усього світу та долучитися до розвитку науки в галузі автоматичного управління.