На Факультеті міжнародних відносин НАУ відбувся круглий стіл «Актуальні питання співпраці України з ЄС»
20.03.2023, 09:52

На виконання плану наукових заходів, кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства Факультету міжнародних відносин НАУ організувала та провела в онлайн режимі круглий стіл «Актуальний питання співпраці України з ЄС».

З вітальним словом виступив завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, к.ю.н., доцент Роман Максимович, який наголосив на актуальності теми круглого столу для сьогодення України, а особливо в умовах збройної агресії російської федерації проти усього цивілізованого світу.

Свої доповіді присвячені співпраці України з ЄС у рамках пленарного засідання представили Марія Поган (МП-305) та Катерина Мануілова (МП-306), по завершенні яких відбулися жваві дискусії та обговорення.

За результатами круглого столу було вирішено визнати роботу задовільною та затвердити проєкт рішення щодо продовження стимулювання кафедрою
    міжнародного права та порівняльного правознавства студентських наукових
    досліджень за напрямом співпраці України з ЄС.