Студенти Факультету кібербезпеки та комп’ютерної Інженерії НАУ зустрілись з представниками SoftServe
  • Довідник
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
15.02.2023, 06:05
Останні новини
Події
    KAI

    vstup do NAU

    ibm-academy

    akademiya-mikrotik










    Студенти Факультету кібербезпеки та комп’ютерної Інженерії НАУ зустрілись з представниками SoftServe

    Студенти Факультету кібербезпеки та комп’ютерної Інженерії НАУ зустрілись з представниками SoftServe
    img

    У рамках підписаного договору про співпрацю між Національним авіаційним університетом з компанією SoftServe студенти НАУ продовжують знайомитись з компанією-стейкхолдером, та вивчати нові перспективи і можливості.

    13 лютого студенти Факультету кібербезпеки та програмної інженерії відвідали один із головних офісів SoftServe. В рамках зустрічі була проведена цікава екскурсія та презентація.
     
    Компанія SoftServe – це загально відомий постачальник послуг та програмного забезпечення, а також найбільша в світі IT-компанія з українським корінням.

    Компанія має більш ніж 24 роки досвіду у сфері консультації та надання цифрових рішень як для компаній зі списку Fortune Global 500, так і для незалежних розробників ПЗ.

    Також студентам авіаційного університету було запропоновано перевірити свій рівень знань і
    отримати сертифікат junior-a. Це може зробити будь-який студент НАУ за посиланням.

    Окремо можна дізнатися щодо стажування.





    © Національний авіаційний університет
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
    post@kai.edu.ua | (044)406-79-01