Науковці ФАЕТ НАУ взяли участь у "Тижні науки"
10.02.2023, 14:14

akademiya-mikrotik

Науковці ФАЕТ НАУ взяли участь у "Тижні науки"

Науковці ФАЕТ НАУ взяли участь у

9 лютого представники ФАЕТ НАУ Євген Габрусенко та Юрій Безкоровайний відвідали природничо-науковий ліцей № 145 у рамках проведення «Тижня науки», де представили цикл науково-популярних лекцій "Системи управління, робототехніка та безпілотна авіація».

Цей захід з популяризації наукових досягнень ФАЕТ НАУ присвячено 90-річчю університету.

Ліцеїсти ознайомились з досягненнями і перспективами розвитку зазначеної галузі науки та техніки, а також можливостями ФАЕТ у підготовці профільних фахівців та подальшого працевлаштування.

Крім того, представники НАУ обговорили з директором ліцею Миколою Левтиком та завідувачкою кафедри фізики Вікторією Перга можливості викладання науковцями НАУ факультативів та спецкурсів для учнів ліцею.