Ніка Калініченко, голова PR-служби авіакомпанії SkyUP провела майстер-клас для студентів НАУ
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
20.11.2023, 16:40
Останні новини
Події
  NAU

  Social networks NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  АВІА-2023

  ХХIII Міжнародна науково-практична конференція
  Ніка Калініченко, голова PR-служби авіакомпанії SkyUP провела майстер-клас для студентів НАУ

  Ніка Калініченко, голова PR-служби авіакомпанії SkyUP провела майстер-клас для студентів НАУ
  img


  Голова PR-служби авіакомпанії SkyUP Ніка Калініченко провела майстер-клас для студентів Факультету міжнародних відносин НАУ.

  Спікерка розкрила таємниці успішного PR в авіаційній сфері, розповіла про чорний PR та шляхи подолання кризових ситуацій, поділилася секретами формування позитивного іміджу компанії та розповіла про роботу авіакомпанії під час COVID-19 та війни.

  Ніка Калініченко зазначила, що репутація компанії — це складний та тривалий процес, що потребує ретельного аналізу, побудови комунікаційної стратегії та готовності до непередбачуваних ситуацій. Вона розповіла про п’ять цінностей, які SkyUp Airlines прагне втілити у внутрішніх та зовнішніх комунікаціях.

  Лекторка поділилася прикладами успішної стратегії PR, що орієнтується на позитивні результати та позиціювання компанії в оптимальному світлі. Вона розповіла про формування позитивного іміджу SkyUp Airlines через розповіді про їх співробітників, зокрема, жінок-пілотів та створення образу «friendly airlines». Як приклад потужного інформаційного приводу вона назвала розробку нової форми для бортпровідників у 2021 році, що сприяв ще більшій упізнаваності компанії у світі.

  Ніка наголосила на важливості активної кризової комунікації та готовності до екстрених ситуацій у будь-який момент. Вона підкреслила, що відповідальність за репутацію компанії лежить на плечах фахівців PR, які повинні бути завжди готовими реагувати в умовах кризи та негативного публічного сприйняття.

  Тривога не завадила проведенню майстер-класу, тож на численні питання наших студентів Ніка Калініченко відповідала в укритті. На завершення зустрічі, вона підкреслила, що для студентів найважливіше – не боятися робити перші кроки в професії, ретельно зважувати свої дії, багато читати та спостерігати за PR компаніями великих корпорацій.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01