Колективу «Київського фахового коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ» представили нового в.о. директора коледжу
13.11.2023, 17:07

Голова реорганізаційної комісії НАУ, в.о. ректора Володимир Петрович Шульга завітав сьогодні до Київського фахового коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ.

Під час зустрічі з колективом Володимир Петрович представив нового керівника коледжу – Едуарда Володимировича Кучменка, досвідченого фахівця і педагога. «Ми очікуємо, що з цим призначенням Коледж отримає подальший розвиток та вдосконалення роботи по всіх напрямках»,- зазначив пан Шульга.

Користуючись нагодою, він відзначив високі досягнення попереднього керівника Коледжу – Зіатдінова Юрія Кашафовича, подякував йому за вагомий внесок у розвиток навчального закладу та побажав нових успіхів на іншому напрямі роботи в НАУ.
    Також Володимир Шульга окреслив присутнім основні завдання, які коледж буде реалізовувати в рамках реорганізації НАУ, затвердженої Кабінетом Міністрів України. Він відзначив, що зміни не вплинуть на робочі умови, зарплати та статус працівників, і коледж залишиться невіддільною частиною майбутньої структури КАІ.

Едуард Кучменко, у своєму виступі висловив вдячність за довіру та обіцяв докласти максимум зусиль для подальшого розвитку і підвищення престижу коледжу й запросив трудовий колектив до конструктивного діалогу та співпраці.

Олександр Пономаренко, начальник відділу корпоративного управління НАУ, завершив захід, висловивши надію, що кадрові зміни підуть на користь колективу та НАУ в цілому.