Голова ради роботодавців ФАЕТ НАУ провів екскурсію на профільному підприємстві для випускників коледжу
14.11.2023, 13:05

akademiya-mikrotik

10 листопада голова ради роботодавців ФАЕТ НАУ, директор НВО "Телеоптик" та професор кафедри ЕРМІТ (за сумісництвом) Сергій Мірошниченко зустрів, за своїм основним місцем роботи, студентів випускового курсу Київського фахового коледжу інформаційних систем і технологій.

Відвідувачі були ознайомлені зі структурою НВО, виробничою діяльністю та можливостями працевлаштування після навчання за освітніми програмами ФАЕТ НАУ. Особливе враження на випускників коледжу справило те, що на даному НВО реалізовано повний цикл від задуму до готової продукції — сучасних діагностичних електронних комплексів з авторським апаратним та програмним забезпеченням.

Чекаємо випускників коледжів, ліцеїв, шкіл на вступній кампанії!