ФАЕТ НАУ продовжує активну роботу з профорієнтації серед студентів фахових коледжів
8.11.2023, 18:06

akademiya-mikrotik

7 листопада представники факультету провели онлайн зустріч зі студентами 4 курсу Слов'янського фахового коледжу НАУ. У зустрічі взяли участь відповідальний за професійну орієнтацію Євген Габрусенко, завідувач кафедри ТКРС Роман Одарченко, секретар відбіркової комісії ФАЕТ доцент кафедри АНС Людмила Блага, а також керівники й викладачі коледжу.

Присутні дізналися про спеціальності, які пропонує НАУ, а також ознайомились з викладацьким складом, лабораторними можливостями та студентськими конструкторськими бюро тощо. Майбутні вступники висловили захоплення щодо широкого спектра можливостей для участі в академічній мобільності, підтримки від партнерів у навчальному процесі та перспектив працевлаштування після закінчення університету.

Запрошуємо приєднуватись до майбутніх заходів НАУ та з нетерпінням чекаємо на майбутніх абітурієнтів!